JÄLLEENMYYJÄT


Aura
Auran Vaihtokaluste www.auranvaihtokaluste.fi
Forssa
Huonekaluliike A. Virtanen www.arvovirtanen.fi
Haapajärvi
Kalustetalo Niemelä Ky www.kalustetaloniemela.fi
Haapavesi
Kodinkaluste Vatjus www.kodinkaluste.fi
Hamina
Huonekaluliike T.Strömberg
Heinola
Sisustus Pikko
Helsinki
Kaunis Uni www.kaunisuni.fi
R-Top
Papagena www.papagena.fi
Futon-1 www.futon-1.fi

Humppila
Huonekaluliike Pekka Ahonen www.hklahonen.fi
Hämeenlinna
Sisustustalo J.Lehmusto Oy www.sisustustalolehmusto.fi
Hansa Interior
Iisalmi
Avainkaluste www.iisalmenavainkaluste.fi
Huonekalumyynti R.Granqvist
Ikaalinen
Kalustemyynti Ali-Tolppa
Ilmajoki
Lähdesmäki Oy www.lahdesmaki.fi
Ivalo
Ivalon Kaluste www.ivalonkaluste.com

Jyväskylä
Kaluste-10 www.kaluste10.fi
Jyväskaluste
Unijukka
Kajaani
Kaluste Eemeli www.kaluste-eemeli.fi
Kaluste Matti www.kaluste-matti.fi
Kaluste Valiot www.kalustevaliot.fi
Kangasniemi
Kaluste Kuvaja www.kalustekuvaja.fi
Kankaanpää
Huonekaluliike Pekka Ahonen www.hklahonen.fi
Kannus
Ura Kaluste
Kauhajoki
Topeekan Kaluste www.topeekankaluste.fi
Kauhava
Kauhavan Vaihtomööpeli
Kemijärvi
Kalustetalo Kostamo www.kalustetalokostamo.fi
Kerava
Mööpelipirtti www.kolumbus.fi/moopelipirtti
Kesälahti
Kesälahden Kalustetalo www.kalustetalo.fi
Keuruu
Huonekaluliike Musakka www.musakka.fi
Kittilä
Ounaskaluste www.ounaskaluste.fi
Kokkola
Leenalan Huonekaluliike www.sisustusleenala.fi

Kaluste Trio www.kalustetrio.fi
Kolari
Kolarin huonekalu ja matto www.kolarinhuonekalu.com
Kotka
Huonekaluliike Siitari www.huonekaluliikesiitari.fi
Kuhmo
Mansetti
Kuopio
Kaluste Parkkonen
Sepon Kaluste www.seponkaluste.fi
Kuopion Huonekalukeskus www.huonekalukeskus.fi
Kuusamo
Kalustetalo Tuovinen www.kalustetalotuovinen.fi
Huonekalu Palosaari Ky
Lahti
Finnlandia Kalustemaailma 
www.finnlandia.fi
Lammi
Sisuste Peltoniemi www.sisustepeltoniemi.fi
Lapua
Annun Kaluste www.annunkaluste.com
Lieksa
Sisustus Emilia www.sisustusemilia.fi
Loimaa
Huonekaluliike Toivonen
Mikkeli
Kaluste Marsalkka www.kalustemarsalkka.com
Nurmes
Hugon Kaluste www.hugonkaluste.fi
Oulainen
Kodin Kaluste www.oulaistenkodinkaluste.fi
Oulu
Kallen Kaluste www.kallenkaluste.fi
Oulun Matto ja Kaluste www.oulunmattojakaluste.fi
Oulun Kalustehalli www.oulunkalustehalli.fi
Parkano
Kalustemyynti Ali-Tolppa
Pello
Pellon Huonekaluliike www.askopello.fi
Pieksamäki
RH-Huonekalu www.rh-huonekalu.com
Pihtipudas
Kalustetalo Arvola & Tiitto
Pori
Porin Vaihtokaluste www.porinvaihtokaluste.fi
Porvoo
Porvoon Vaihtokaluste www.porvoonvaihtokaluste.fi
Kaluste Alm Möbel www.alm.fi
Pudasjärvi
Huonekaluliike Heikkilä www.huonekaluliikeheikkila.fi
Raahe
Reivosen Huonekaluhalli www.huonekaluhalli.fi
Ranua
Veken Kaluste www.vekenkaluste.fi
Rauma
Rauman Kalustekeskus www.raumankalustekeskus.fi
Riihimäki
Riihimäen Puutuotteet
Veken Kaluste www.vekenkaluste.fi
Seinäjoki
Huonekaluliike Latvala www.huonekaluliikelatvala.fi
Kaluste Kaverit www.kalustekaverit.fi
Siilinjärvi
Kotisiili www.kotisiili.fi
Sodankylä
Keulakaluste www.keulakaluste.fi
Somero
Huonekaluliike A. Virtanen www.arvovirtanen.fi
Sotkamo
Sisustajankauppa Oksanen www.oksasenliike.com
Suomussalmi
Kalustetalo Moilanen www.kalustetalomoilanen.fi
Suonenjoki
Kodin-Fiilis www.kodin-fiilis.fi
Tampere
Koti- Kalustamo www.paulsaar.com
Jakki- Kaluste www.jakkikaluste.fi
Toholampi
Kaluste-Ässä
Turku
Sisustusliike Uniikki www.sisustusliikeuniikki.fi
Stellina www.stellina.fi
Vaajakoski
Unijukka www.unijukka.fi
Vaasa
Kaluste Niemelä www.kalusteniemela.fi
Vaasan Kalustekeskus www.kalustekeskus.fi
Vammala
Huonekaluliike Pekka Ahonen www.hklahonen.fi
Vantaa
TR-Kaluste www.tr-kaluste.fi
Varkaus
RH-Huonekalu www.rh-huonekalu.com
Viitasaari
Wilma Kodinsisustus www.wilmakodinsisustus.fi
Ylivieska
Stemma Ylivieska
Ylöjärvi
Kalustetalo Juurikivi www.juurikivi.fi

Ylivieskan Puusepät Oy, Puusepäntie 1, 84100 YLIVIESKA, Puh. 08 422106Mobiili